Contactgegevens verenigingen

Activiteitencommissie: Jolanda Hogervorst, activiteitendorpshuis@dequakel.nl. Algemene informatie over alle activiteiten kunt u lezen op http://dequakel.nl/activiteiten/ (onder het kopje Ons Aanbod).

Biljarten:
Secretariaat: Jan Westerbos, info@westerbos.nl
Of donderdagavond even langskomen op Kerklaan 16 in De Kwakel.

Bridgevereniging De Kwakel; BVK:
Secretariaat: Tiny Kooijman, bvkbestuur@yahoo.com
Telefoon: 0297 – 566122

Bridge op zondagmiddag, (vrije deelname):
Secretariaat: leerkomgabridgen@gmail.com
Organisatie: Hans Selman, hans.selman@gmail.com

Buurtbeheer De Kwakel:
Secretariaat: Peter Oudshoorn, BuurtbeheerDeKwakel@outlook.com
Telefoon: 0297 – 522428

Buurtkamer:
Secretariaat: Emmy Röling, etr@hetnet.nl
Telefoon: 06 – 48729257
Of vrijdagochtend even langskomen op Kerklaan 16 in De Kwakel.

Creatief kaarten maken, ‘De Inloop’:
Ineke Homan, m.vis62@caiway.nl
Telefoon: 06 – 53987963
Of woensdagochtend even langskomen op Kerklaan 16 in De Kwakel.

Creatief met vilt:
Mariska Steensma
Atelier RizzzKreations: rizzzkreations@gmail.com

Darten:
Pieter Langelaan: pieterlangelaan@multifill.nl

EHBO vereniging St Vincentius:
Secretariaat: Daniëlle Boomkamp
E-mail: secretaris@EHBO-de-kwakel.com

Facebook De Quakel:
Redactie: dhdequakel@gmail.com

Fotografie
Dolly Pieterson, info@dolfinaphotography.nl
Telefoon: 06 – 40329739

Foto- en videoclub Cinesjasten:
Secretariaat: Jacques Rijpkema, j.m.rijpkema@ziggo.nl
Telefoon: 020 – 6472909

Gastouderbureau OOK:
Tineke Bouma-Verbeek, info@gastouderbureau-ook.nl
Telefoon: 0297 – 500650

Groengroep Uithoorn, De Kwakel:
Cock Lek, groengroepuithoorn@gmail.com
Telefoon: 0297 – 764105

Gymnastiek, Participe Amstelland:
Wilma de Groot, w.de.groot@participe.nu
Telefoon: 020 – 5430442
Lerares, Henny van Kouwen: henny@burobunschoten.nl
Of woensdagochtend even langskomen op Kerklaan 16 in De Kwakel.

Heinkelklub De Kwakel:
Secretariaat: Ed van de Brink, secretaris@heinkelklubdekwakel.nl

Hobbyclub Fantasy 83:
Secretariaat: Ilse Hogerwerf, hobbyclubdekwakel@gmail.com
Telefoon: 0297 – 533478
Of vrijdagavond even langskomen op Kerklaan 16 in De Kwakel.

Kaartclub Pandoerclub De Kwakel:
Secretariaat: Steef Verlaan
Telefoon:

Katholieke bond voor ouderen; KBO De Kwakel:
Secretariaat: Corinne Hogenboom, corinnehogenboom@icloud.com
Telefoon: 0297 – 563623

Kennisbank De Kwakel, Stichting Toen & Nu:
Secretariaat: secretariaat@de-kwakel.com

Kwakelse Ondernemersvereniging KOV:
Secretariaat: Dave van Eijk
E-mail: kwakelseov@outlook.com

Muziekvereniging Tavenu:
Secretariaat: Els van Oostveen, e13oostveen@hetnet.nl
Telefoon: 020 – 6451114 / 06 – 47057794

Radiostudio Rick FM:
E-mail: studio@rickfm.nl
Telefoon: 0297 – 540970 / 0297 –568275

Schilderen, Atelier De Kwakel:
Cock Lek en Frans Lek
Telefoon: 0297 – 764105

Tafeltennis Voor Ontspanning; TVO:
Secretariaat: Dirk de Lange, info@tvo-dekwakel.nl
Telefoon: 0297 – 565240
Of maandagavond even langskomen op Kerklaan 16 in De Kwakel.

Toneelvereniging Genesius:
Secretariaat: Els Westerbos genesiusbestuur@gmail.com
Telefoon: 06 – 40540286

Uitvaart De Kwakel, Begrafenisvereniging en Dragersgilde St Godefridus:
Bernardien Meijer, qbmeijer@kpnmail.nl
Telefoon: 06 – 29426373

Veiling De Kwakel:
Secretariaat: Simone van der Knaap
E-mail: kwakelse.veiling@live.nl

VCA cursus:
Dhr D. Meijer, Romevo BV
E-mail: dickmeijer@hetnet.nl
Telefoon: 06 – 53781889

Vogelvereniging RNH:
Secretaris: Nico van Polanen
E-mail: N.vanPolanen@kcs.nl

Vuurwerkgroep (2005-2015):
E-mail: info@vuurwerkgroepdekwakel.nl

Yoga, hatha van Irma Pouw-Mus:
E-mail: irma@ditplusdatis.nl
Telefoon: 06 – 83567191

Yoga van Nancy van Putten:
Secretariaat: Ineke Taekema
E-mail: ineke.taekema@kabelfoon.net
Telefoon: 0297 – 530862

Website Dorpshuis De Quakel:
Redactie: beheerderdequakel@gmail.com

Zonnebloem, afdeling De Kwakel, Vrouwenakker:
Secretariaat: Carola Vork
E-mail: carolavork@kabelfoon.nl

Top